Synergic

Rozumiemy, że w dzisiejszym, pędzącym świecie relacje pomiędzy marką a jej odbiorcami zmieniają się tak naprawdę w głęboką, nieustanną interakcję. Dlatego wierzymy w siłę nowoczesnej komunikacji zbudowanej w oparciu o wielokanałowy kontakt w przestrzeni miejskiej. Tylko tak prowadzone działania pozwalają wybić się z szumu informacyjnego i natłoku treści bombardujących nas zewsząd. Wiemy, jak tworzyć ich strategię, jak planować je na poziomie mediowym, wreszcie – jak skutecznie wdrażać i monitorować ich efekty. Mamy do tego narzędzia i kompetencje.

Znamy się na rzeczy.

I co najważniejsze – naprawdę lubimy tę robotę.

ZESPÓŁ

Piotr Gajek

Prezes Zarządu
 

Nalegał, by opis jego osoby ograniczyć do minimum. I teraz nie wiemy, czy jest taki skromny, skoncentrowany na wynikach Synergica i efektach naszych kampanii, czy po prostu nie chce się przyznać do jakiegoś wstydliwego hobby. A przecież nikomu byśmy o nim nie powiedzieli!


E-mail: p.gajek@synergic.media

Joanna Hutnik

Wiceprezes Zarządu
 

Pasjonatka niekonwencjonalności w outdoorze i… medycynie. Nikt w biurze nie widział jej chyba bez szpilek. Ich wysokość jest wprost proporcjonalna do wymagań, jakie stawia sama przed sobą (dla reszty jest nieco bardziej wyrozumiała) i jakości, której oczekuje od naszych kampanii (tu już nie ma miejsca na kompromisy).


E-mail: j.hutnik@synergic.media

Luiza Kasprzak

Asystentka Zarządu
 

Kocha sport, a szczególnie sportowe auta 😉, pole dance i… bojowe samoloty. Jak myśliwiec wielozadaniowy, precyzyjnie atakuje cele i wykonuje kolejne misje, zwalczając wszelkie trudności. Chwile wolne od wyzwań i sytuacji podbramkowych poświęca swej nowej pasji – kosmetologii.


Tel.: +48 727 003 914

E-mail: l.kasprzak@synergic.media

Grzegorz Wilczek

Dyrektor Zarządzajacy
 

Jak sam mówi, gdy przyszedł do nas, stanął przed nie lada wyzwaniem – jak ulepszyć najlepszy zespół. Przyznajemy… połechtał nasze zbiorowe ego. A potem, nim się obejrzeliśmy, dobrze naoliwiona maszyna sprzedażowa Synergica wrzuciła piąty bieg i weszła na jeszcze wyższe obroty.


Tel.: +48 782 317 486

E-mail: g.wilczek@synergic.media

Paweł Kowalczyk

Dyrektor ds. Inwestycji
 

Motywator bez granic, kierujący się w życiu zasadą, że jutro należy do działających od dzisiaj. Gdy nie ma go w pracy, szaleje na nartach albo odwiedza najdalsze zakątki naszego globu.


Tel.: +48 509 638 388

E-mail: p.kowalczyk@synergic.media

Konrad Kostrzewa

Dyrektor Sprzedaży Regionalnej
 

Skuteczny marketingowiec, strateg i negocjator krótko- i długoterminowych projektów dworcowych oraz rowerowych. Uwielbia latać na kajcie, grać w squasha i szusować na nartach po alpejskich stokach. Ceni uroki życia rodzinnego, azjatycką kuchnię i polskie morze.


Tel.: +48 727 003 906

E-mail: k.kostrzewa@synergic.media

Katarzyna Kołodziejczyk

Account Manager
 

Szaleństwa eventowych projektów porzuciła dla… rowerów miejskich, które potrafią ją inspirować do naprawdę dalekich podróży! Wielbicielka piękna i harmonii skandynawskich wnętrz.


Tel.: +48 604 286 048

E-mail: k.kolodziejczyk@synergic.media

Magdalena Niedziałkowska

Account Manager
 

Nasz strzał w 10! W sprzedaży czuje się jak ryba w wodzie. Jest niezastąpioną częścią teamu Synergica…a amatorów na jej perfekcyjne wypieki nie brakuje 🙂


Tel.: +48 728 364 426

E-mail: m.niedzialkowska@synergic.media

Paulina Hutnik

Account Manager
 

Tę dziewczynę naprawdę musi kręcić ekstremum, skoro trenowanie pole dance łączy z doskonaleniem sztuk walki. Poza tym: nasz człowiek we Wrocławiu, a wkrótce też w chmurach, bo marzy o samodzielnych skokach ze spadochronem. Zerkajcie w górę, czy aby nie leci!


Tel.: +48 781 107 616

E-mail: p.hutnik@synergic.media

Aneta Sokołowska

Account Manager
 

Witamy świeżą krew! Lubimy tak pozytywnych i pełnych energii ludzi. W jej słowniku nie istnieje zdanie „NIE DA SIĘ”. Z niecierpliwością czekamy na efekty.


Tel.: +48 784 985 069

E-mail: a.sokolowska@synergic.media

Agnieszka Ziemińska

Account Manager
 

Wyzwania to dla niej codzienność do których podchodzi z optymizmem. Gdy nie planuje, koordynuje i monitoruje kampanii-idzie potańczyć. Chyba, że akurat spaceruje z psem. Jakim cudem znajduje na to czas – nie wiem, ale to dopiero jest wyzwanie.


Tel.: +48 603 585 961

E-mail: a.zieminska@synergic.media

Kinga Jaworek – Ambroziak

Account Manager
 

Specjalistka od długofalowych relacji z wymagającymi Klientami, zorganizowana i pomocna. Marzy, by wrócić w naprawdę wysokie góry, tym razem ze swoimi maluchami… Na razie pracuje nad formą, grając w tenisa i siatkówkę.


Tel.: +48 669 299 788

E-mail: k.jaworek@synergic.media

MAŁGORZATA MIKINA

Senior Account Manager
 

Jej Wysokość Gocha od OOH, a konkretnie Mega Formatu i naszych kluczowych Klientów. Kocha seriale i gotowanie ‒ to drugie akurat z różnym skutkiem, ale kto nie próbuje, ten traci!


Tel.: +48 798 191 024

E-mail: m.mikina@synergic.media

Radosław Czapliński

Senior Account Manager
 

Niegdyś pracę kardiochirurga dziecięcego zamienił na branżę eventową, śmiało więc można powiedzieć, że działań na otwartym sercu (dosłownie i w przenośni) się nie boi. Poza tym – przykładny mąż i tata, a do tego tradycjonalista w każdym calu, który uwielbia chrupiący chleb ze słuszną porcją masła i mocną, słodką herbatę.


Tel.: +48 602 282 656

E-mail: r.czaplinski@synergic.media

Kinga Kalińska

Senior Project Manager
 

Doświadczona specjalistka od dużych i niestandardowych projektów, mistrzyni znajdowania wyjść z trudnych sytuacji.
Fanka siatkówki, rolek i rowerowych eskapad z przyjaciółmi.


Tel.: +48 662 193 331

E-mail: k.kalinska@synergic.media

MATEUSZ RUSZKOWSKI

New Business Manager
 

W jego pracy nie ma miejsca na rutynę. Nasz New Business Manager jest ekspertem od niekonwencjonalnych sposobów pozyskiwania nowych klientów, jak również szkoleniowcem z dyplomem londyńskiej szkoły sommelierów.


Tel.: +48 727 666 668

E-mail: m.ruszkowski@synergic.media

Andrea Majsterek

Account Executive
 

W ekipie Synergica odpowiedzialny za autostrady i telewizję hotelową.Niepoprawny fan polskiej Ekstraklasy i niezdrowego jedzenia. Romantyk dbający o dobre relacje z ludźmi i przyrodą, niezwykle czuły na zaśmiecanie środowiska.


Tel.: +48 727 003 915

E-mail: a.majsterek@synergic.media

Marcin Olszyński

Specjalista ds Wsparcia Sprzedaży
 

Niestrudzenie wspiera dział sprzedaży Synergica i dłubie przy swoich samochodach. Wakacyjnie ciepłolubny, a hobbystycznie – obiektywny. Czyli robi zdjęcia. Widzieliśmy – fajne.


Tel.: +48 728 364 376

E-mail: m.olszynski@synergic.media

Marta Czaplicka

Account Manager
 

Lingwistka łącząca perfekcyjnie znajomość języków obcych z kompetencjami biznesowymi. Utalentowana tancerka ludowa i podróżniczka wcielająca w życie kolejne plany wyprawowe (czas na Australię!). Doskonale zorganizowana w pracy i… w swojej ulubionej kuchni, gdzie powstają jej słynne artystyczne torty.


Tel.: +48 693 834 846

E-mail: m.czaplicka@synergic.media

Robert Maruszak

Kierownik Produkcji
 

Fighter w każdym tego słowa znaczeniu – jeśli nie walczy z czasem, uruchamiając kolejną akcję, najprawdopodobniej szlifuje balachy, dźwignie i inne tajemne techniki walki. Przyznaje się jeszcze do nieuleczalnej choroby zwanej „auto detailing” i dozgonnej miłości do wszelkich pojazdów kołowych – od hulajnogi do amfibii. Strach się bać.


Tel.: +48 728 364 418

E-mail: r.maruszak@synergic.media

Jacek Bujak

Zastępca Kierownika Produkcji
 

Człowiek z… produkcji, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.
Długodystansowiec oraz fan niezapowiedzianych krótkich deadline’ów. W weekendy oddaje się uciechom binge-watchingu.


Tel.: +48 728 364 423

E-mail: j.bujak@synergic.media

Tadeusz Kąkol

Specjalista ds Produkcji
 

W pracy złota rączka: zreperuje, załączy, zmontuje, zawiezie – zawsze z uśmiechem!
Od wiosny do jesieni to zapalony działkowiec. Zimą – troszeczkę zwalnia tempo, by wieczorami zasiąść przed telewizorem


Tel.: +48 608 078 406

E-mail: t.kakol@synergic.media

Jakub Kurek

Młodszy Specjalista ds Produkcji
 

Nasz nowy człowiek w dziale produkcji z perfekcjonistycznym podejściem do życia. Kiedy nie ma już ochoty na więcej trudnych i niebezpiecznych ewolucji na swojej ukochanej desce, pielęgnuje uratowane od suszy i zapomnienia rośliny.


Tel.: +48 728 364 434

E-mail: j.kurek@synergic.media

Agnieszka Kicińska

Główny Specjalista ds. Controllingu
 

Z racji stanowiska: czujność na poziomie 10/10, żelazna konsekwencja, kalkulator w głowie i rentgen w oczach. Ale my wiemy, że sieje ten postrach tylko na pokaz – w rzeczywistości miłośniczka dobrych książek i podróży, zwłaszcza w górskie rejony.


Tel.: +48 728 364 361

E-mail: a.kicinska@synergic.media

Magdalena Szczepańska

Specjalista ds. finansów
 

Nasza Wonder Woman, ogarniająca wszystko i wszystkich jednocześnie. Gdy nie ratuje synergicowego świata, nie zwalnia nawet odrobinę – napędzana adrenaliną, wsiada na rower, biega, pływa. Zawsze w ruchu. Dawno zaprzestaliśmy prób dogonienia.


Tel.: +48 728 364 377

E-mail: m.szczepanska@synergic.media