Synergic

Rozumiemy, że w dzisiejszym, pędzącym świecie relacje pomiędzy marką a jej odbiorcami zmieniają się tak naprawdę w głęboką, nieustanną interakcję. Dlatego wierzymy w siłę nowoczesnej komunikacji zbudowanej w oparciu o wielokanałowy kontakt w przestrzeni miejskiej. Tylko tak prowadzone działania pozwalają wybić się z szumu informacyjnego i natłoku treści bombardujących nas zewsząd. Wiemy, jak tworzyć ich strategię, jak planować je na poziomie mediowym, wreszcie – jak skutecznie wdrażać i monitorować ich efekty. Mamy do tego narzędzia i kompetencje.

Znamy się na rzeczy.

I co najważniejsze – naprawdę lubimy tę robotę.

ZESPÓŁ

PAWEŁ ORŁOWSKI

Prezes Zarządu
 

Członek rady nadzorczej Triggo S.A., doradca Zarządu Lumichem oraz pomysłodawca, założyciel i obecnie prezes Zarządu Synergic. W 2019 roku był prezesem Zarządu Nextbike Polska.


E-mail: p.orlowski@synergic.media

WOJCIECH BYJ

Dyrektor Finansowy
 

Pracował w firmach doradczych (PwC oraz EY), ostatnio zatrudniony w LARQ S.A. na stanowisku managera inwestycyjnego. Od lipca wiceprezes Synergic.


Tel.: +48 668 686 297

E-mail: w.byj@synergic.media

PIOTR LUBERADZKI

Dyrektor Sprzedaży
 

Sprzedaż, szczególnie jako gra zespołowa to jego pasja. Od prawie dwudziestu lat zawodowo związany z reklamą zewnętrzną. Prywatnie pasjonat rozgrywek o Puchar Stanleya i maszyn latających. Jesteśmy pewni, że teraz Synergic jeszcze bardziej rozwinie skrzydła.


Tel.: +48 512 314 353

E-mail: p.luberadzki@synergic.media

Magdalena Tynor

Dyrektor ds. Marketingu
 

Manager z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w obszarze marketingu, rozwoju biznesu oraz prowadzenia grup produktowych, między innymi z zakresu reklamy tranzytowej, digitalowej, lotniskowej oraz eventowej. Z rynkiem reklamowym związana jest od 16 lat.


Tel.: +48 502 514 463

E-mail: m.tynor@synergic.media

Marta Kuklińska

Senior Account Manager
 

Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży B2B oraz w obsłudze klienta. W swojej karierze koordynowała wiele projektów biznesowych w różnych branżach. Konsekwentnie buduje relacje z klientami, chłonie od ludzi pozytywną energię, która napędza ją do działania. Prywatnie kocha psy (w szczególności kundelki), jest miłośniczką dobrej kawy i krajobrazów Irlandii.


Tel.: +48 693 834 846

E-mail: m.kuklinska@synergic.media

Kinga Kalińska

Z-ca Dyrektora Sprzedaży
 

Doświadczona specjalistka od dużych i niestandardowych projektów, mistrzyni znajdowania wyjść z trudnych sytuacji.
Fanka siatkówki, rolek i rowerowych eskapad z przyjaciółmi.


Tel.: +48 662 193 331

E-mail: k.kalinska@synergic.media

Agnieszka Ziemińska

Account Manager
 

Wyzwania to dla niej codzienność do których podchodzi z optymizmem. Gdy nie planuje, koordynuje i monitoruje kampanii-idzie potańczyć. Chyba, że akurat spaceruje z psem. Jakim cudem znajduje na to czas – nie wiem, ale to dopiero jest wyzwanie.


Tel.: +48 603 585 961

E-mail: a.zieminska@synergic.media

Marcin Olszyński

Account Manager
 

Odpowiada za kampanie transitowe Synergica i niezmiennie dłubie przy swoich samochodach. Wakacyjnie ciepłolubny, a hobbystycznie – obiektywny. Czyli robi zdjęcia. Widzieliśmy – fajne.


Tel.: +48 728 364 376

E-mail: m.olszynski@synergic.media

ANDRZEJ CHYCZEWSKI

Account Manager
 

Związany ze sprzedażą od lat.  Ma szeroką wiedzę produktową i branżową. W Synergic odpowiedzialny za współpracę z kluczowymi klientami. Fan koszykówki, piłki nożnej oraz stand-upów. Kocha podróże i dobrą kuchnię. Dobre relacje z ludźmi  – to dla niego podstawa!


Tel.: +48 727 003 917

E-mail: a.chyczewski@synergic.media

Tadeusz Kąkol

Specjalista ds Produkcji
 

W pracy złota rączka: zreperuje, załączy, zmontuje, zawiezie – zawsze z uśmiechem!
Od wiosny do jesieni to zapalony działkowiec. Zimą – troszeczkę zwalnia tempo, by wieczorami zasiąść przed telewizorem


Tel.: +48 608 078 406

E-mail: t.kakol@synergic.media

Agnieszka Kicińska

Główny Specjalista ds. Controllingu
 

Z racji stanowiska: czujność na poziomie 10/10, żelazna konsekwencja, kalkulator w głowie i rentgen w oczach. Ale my wiemy, że sieje ten postrach tylko na pokaz – w rzeczywistości miłośniczka dobrych książek i podróży, zwłaszcza w górskie rejony.


Tel.: +48 728 364 361

E-mail: a.kicinska@synergic.media

Magdalena Szczepańska

Specjalista ds. finansów
 

Nasza Wonder Woman, ogarniająca wszystko i wszystkich jednocześnie. Gdy nie ratuje synergicowego świata, nie zwalnia nawet odrobinę – napędzana adrenaliną, wsiada na rower, biega, pływa. Zawsze w ruchu. Dawno zaprzestaliśmy prób dogonienia.


Tel.: +48 728 364 377

E-mail: m.szczepanska@synergic.media

Aleksandra Brzozowska

Office Manager
 

Ola ma ponad 20 lat doświadczenia zawodowego, które zdobywała od międzynarodowych korporacji, przez małe startupy aż do prowadzenia własnego biznesu. Prywatnie jest fanką kryminałów Mankella i podkastów Justyny Mazur.


E-mail: a.brzozowska@synergic.media