Synergic

Rozumiemy, że w dzisiejszym, pędzącym świecie relacje pomiędzy marką a jej odbiorcami zmieniają się tak naprawdę w głęboką, nieustanną interakcję. Dlatego wierzymy w siłę nowoczesnej komunikacji zbudowanej w oparciu o wielokanałowy kontakt w przestrzeni miejskiej. Tylko tak prowadzone działania pozwalają wybić się z szumu informacyjnego i natłoku treści bombardujących nas zewsząd. Wiemy, jak tworzyć ich strategię, jak planować je na poziomie mediowym, wreszcie – jak skutecznie wdrażać i monitorować ich efekty. Mamy do tego narzędzia i kompetencje.

Znamy się na rzeczy.

I co najważniejsze – naprawdę lubimy tę robotę.

ZESPÓŁ

Piotr Gajek

Prezes Zarządu
 

Nalegał, by opis jego osoby ograniczyć do minimum. I teraz nie wiemy, czy jest taki skromny, skoncentrowany na wynikach Synergica i efektach naszych kampanii, czy po prostu nie chce się przyznać do jakiegoś wstydliwego hobby. A przecież nikomu byśmy o nim nie powiedzieli!


E-mail: p.gajek@synergic.media

Joanna Hutnik

Wiceprezes Zarządu
 

Pasjonatka niekonwencjonalności w outdoorze i… medycynie. Nikt w biurze nie widział jej chyba bez szpilek. Ich wysokość jest wprost proporcjonalna do wymagań, jakie stawia sama przed sobą (dla reszty jest nieco bardziej wyrozumiała) i jakości, której oczekuje od naszych kampanii (tu już nie ma miejsca na kompromisy).


E-mail: j.hutnik@synergic.media

Magdalena Szczepańska

Asystentka Zarządu
 

Nasza Wonder Woman, ogarniająca wszystko i wszystkich jednocześnie. Gdy nie ratuje synergicowego świata, nie zwalnia nawet odrobinę – napędzana adrenaliną, wsiada na rower, skacze, pływa. Zawsze w ruchu. Dawno zaprzestaliśmy prób dogonienia.


Tel.: +48 728 364 377

E-mail: m.szczepanska@synergic.media

Grzegorz Wilczek

Dyrektor ds. Sprzedaży
 

Jak sam mówi, gdy przyszedł do nas, stanął przed nie lada wyzwaniem – jak ulepszyć najlepszy zespół. Przyznajemy… połechtał nasze zbiorowe ego. A potem, nim się obejrzeliśmy, dobrze naoliwiona maszyna sprzedażowa Synergica wrzuciła piąty bieg i weszła na jeszcze wyższe obroty.


Tel.: +48 782 317 486

E-mail: g.wilczek@synergic.media

Katarzyna Kołodziejczyk-Mocek

Account Manager
 

Szaleństwa eventowych projektów porzuciła dla… rowerów miejskich, które potrafią ją inspirować do naprawdę dalekich podróży! Wielbicielka piękna i harmonii skandynawskich wnętrz.


Tel.: +48 604 286 048

E-mail: k.kolodziejczyk@synergic.media

Magdalena Niedziałkowska

Account Manager
 

Nasz strzał w 10! W sprzedaży czuje się jak ryba w wodzie. Jest niezastąpioną częścią teamu Synergica…a amatorów na jej perfekcyjne wypieki nie brakuje 🙂


Tel.: +48 728 364 426

E-mail: m.niedzialkowska@synergic.media

Paulina Hutnik

Account Manager
 

Tę dziewczynę naprawdę musi kręcić ekstremum, skoro trenowanie pole dance łączy z doskonaleniem sztuk walki. Poza tym: nasz człowiek we Wrocławiu, a wkrótce też w chmurach, bo marzy o samodzielnych skokach ze spadochronem. Zerkajcie w górę, czy aby nie leci!


Tel.: +48 781 107 616

E-mail: p.hutnik@synergic.media

Aneta Sokołowska

Account Manager
 

Witamy świeżą krew! Lubimy tak pozytywnych i pełnych energii ludzi. W jej słowniku nie istnieje zdanie „NIE DA SIĘ”. Z niecierpliwością czekamy na efekty.


Tel.: +48 784 985 069

E-mail: a.sokolowska@synergic.media

Agnieszka Ziemińska

Account Manager
 

Wyzwania to dla niej codzienność do których podchodzi z optymizmem. Gdy nie planuje, koordynuje i monitoruje kampanii-idzie potańczyć. Chyba, że akurat spaceruje z psem. Jakim cudem znajduje na to czas – nie wiem, ale to dopiero jest wyzwanie.


Tel.: +48 603 585 961

E-mail: a.zieminska@synergic.media

Kinga Jaworek – Ambroziak

Account Manager
 

Specjalistka od długofalowych relacji z wymagającymi Klientami, zorganizowana i pomocna. Marzy, by wrócić w naprawdę wysokie góry, tym razem ze swoimi maluchami… Na razie pracuje nad formą, grając w tenisa i siatkówkę.


Tel.: +48 669 299 788

E-mail: k.jaworek@synergic.media

Marcin Olszyński

Specjalista ds Wsparcia Sprzedaży
 

Niestrudzenie wspiera dział sprzedaży Synergica i dłubie przy swoich samochodach. Wakacyjnie ciepłolubny, a hobbystycznie – obiektywny. Czyli robi zdjęcia. Widzieliśmy – fajne.


Tel.: +48 728 364 376

E-mail: m.olszynski@synergic.media

Radosław Czapliński

Senior Account Manager
 

Niegdyś pracę kardiochirurga dziecięcego zamienił na branżę eventową, śmiało więc można powiedzieć, że działań na otwartym sercu (dosłownie i w przenośni) się nie boi. Poza tym – przykładny mąż i tata, a do tego tradycjonalista w każdym calu, który uwielbia chrupiący chleb ze słuszną porcją masła i mocną, słodką herbatę.


Tel.: +48 602 282 656

E-mail: r.czaplinski@synergic.media

Kinga Kalińska

Senior Project Manager
 

Doświadczona specjalistka od dużych i niestandardowych projektów, mistrzyni znajdowania wyjść z trudnych sytuacji.
Fanka siatkówki, rolek i rowerowych eskapad z przyjaciółmi.


Tel.: +48 662 193 331

E-mail: k.kalinska@synergic.media

MATEUSZ RUSZKOWSKI

New Business Manager
 

W jego pracy nie ma miejsca na rutynę. Nasz New Business Manager jest ekspertem od niekonwencjonalnych sposobów pozyskiwania nowych klientów, jak również szkoleniowcem z dyplomem londyńskiej szkoły sommmelierów.


Tel.: +48 727 666 668

E-mail: m.ruszkowski@synergic.media

Robert Maruszak

Kierownik Produkcji
 

Fighter w każdym tego słowa znaczeniu – jeśli nie walczy z czasem, uruchamiając kolejną akcję, najprawdopodobniej szlifuje balachy, dźwignie i inne tajemne techniki walki. Przyznaje się jeszcze do nieuleczalnej choroby zwanej „auto detailing” i dozgonnej miłości do wszelkich pojazdów kołowych – od hulajnogi do amfibii. Strach się bać.


Tel.: +48 728 364 418

E-mail: r.maruszak@synergic.media

Agnieszka Kicińska

Starszy specjalista ds. Controllingu
 

Z racji stanowiska: czujność na poziomie 10/10, żelazna konsekwencja, kalkulator w głowie i rentgen w oczach. Ale my wiemy, że sieje ten postrach tylko na pokaz – w rzeczywistości miłośniczka dobrych książek i podróży, zwłaszcza w górskie rejony.


Tel.: +48 728 364 361

E-mail: a.kicinska@synergic.media