O nas

Witaj w świecie Synergic!

Tutaj marki dogadują się z ludźmi. Ten dialog to nasza pasja. Mamy narzędzia, by był na poziomie i przynosił satysfakcję obu stronom. W warunkach olbrzymiej konkurencji, z rosnącego strumienia informacji, pomagamy ludziom wyłowić to, co najważniejsze dla marki. Przekaz. Tak rozumiemy skuteczną komunikację, ten wytrych do sukcesu.

Wejdź z marką między ludzi

Jesteśmy właścicielem nośników reklamowych. Dbamy o ich jakość tak, by Twoja marka była odpowiednio eksponowana w przestrzeni miast. Codziennie pracujemy nad tym, by nasze reklamy wyróżniały się jakością i przyciągały uwagę. Łączymy różne rozwiązania tak, by stawały się bazą spójnych i skutecznych kampanii. To nasz powód do dumy.

Wspieramy wydarzenia branżowe, chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Działamy w ramach Izby Gospodarczej Reklamy Zewnętrznej oraz IAB.

Zarząd

Paweł Orłowski

Paweł Orłowski

Prezes zarządu

Od ponad 30 lat jest związany z rynkiem reklamowym. Współzałożyciel agencji reklamowej w latach 90’ ubiegłego wieku, kilku startupów miedzy innymi: Brand24 i Youlead oraz najbliższej sercu firmy Synergic do której wrócił po latach.  Prywatnie pasjonat freeridu, skituringu, tenisa ziemnego i nowej pasji – żeglarstwa.

PIOTR LUBERADZKI

Piotr Luberadzki

Członek zarządu

Sprzedaż, szczególnie jako gra zespołowa to jego pasja. Od prawie dwudziestu lat zawodowo związany z reklamą zewnętrzną. Prywatnie pasjonat rozgrywek o Puchar Stanleya i maszyn latających. Jesteśmy pewni, że teraz Synergic jeszcze bardziej rozwinie skrzydła.

Magdalena Tynor

Magdalena Tynor

Członek zarządu

Manager z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w obszarze marketingu, rozwoju biznesu oraz prowadzenia grup produktowych, między innymi z zakresu reklamy tranzytowej, digitalowej, lotniskowej oraz eventowej. Z rynkiem reklamowym związana jest od 16 lat.

formatka2

Przemysław Wojtan

Członek zarządu 

Doświadczony menedżer finansowy z blisko 20 letnim doświadczeniem w kontrolingu finansowym.

Prywatnie pasjonat motoryzacji oraz sportów zimowych.

Dział sprzedaży

Kinga Kalińska
Z-ca Dyrektora Sprzedaży

Kinga Kalińska

Z-ca Dyrektora Sprzedaży

Doświadczona specjalistka od dużych i niestandardowych projektów, mistrzyni znajdowania wyjść z trudnych sytuacji. Fanka siatkówki, rolek i rowerowych eskapad z przyjaciółmi.

MARTA KUKLINSKA

Marta Kuklińska

Sales Manager

Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży B2B oraz w obsłudze klienta. W swojej karierze koordynowała wiele projektów biznesowych w różnych branżach. Konsekwentnie buduje relacje z klientami, chłonie od ludzi pozytywną energię, która napędza ją do działania. Prywatnie kocha psy (w szczególności kundelki), jest miłośniczką dobrej kawy i krajobrazów Irlandii.

Agnieszka Ziemińska
Sales Manager

Agnieszka Ziemińska

Sales Manager

Wyzwania to dla niej codzienność do których podchodzi z optymizmem. Gdy nie planuje, koordynuje i monitoruje kampanii idzie potańczyć. Chyba, że akurat spaceruje z psem. Jakim cudem znajduje na to czas – nie wiem, ale to dopiero jest wyzwanie.

marta

Marta Rydel

Account Manager

Z reklamą zewnętrzną związana od 2014 roku, poznając tę branżę zarówno od strony kreatywnej, produkcyjnej jak i sprzedażowej, co ułatwia jej szersze spojrzenie na każdy projekt.
Lubi działać i budować silne relacje z partnerami biznesowymi.
W wolnym czasie można ją znaleźć z nosem w książce, z pędzlem przy sztalugach lub poznającą kuchnie świata.

Andrzej Chyczewski
Sales Manager

Andrzej Chyczewski

Sales Manager

Związany ze sprzedażą od lat.  Ma szeroką wiedzę produktową i branżową. W Synergic odpowiedzialny za współpracę z kluczowymi klientami. Fan koszykówki, piłki nożnej oraz stand-upów. Kocha podróże i dobrą kuchnię. Dobre relacje z ludźmi - to dla niego podstawa!

Bartosz Batycki
Account Manager

Bartosz Batycki

Account Manager

Siła spokoju, konsekwencja w działaniu i dbałość o szczegóły oto jego wyznaczniki. Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w planowaniu i realizacji kampanii reklamowych na różnych płaszczyznach.

Fan i znawca piłki nożnej, niezmordowany użytkownik jednośladu. Żadna aura mu niestraszna!